Designové výplně

Designové výplně

Velmi oblíbenou novinkou na trhu se stali designové skleněné výplně. Pokud chcete rozzářit anebo zmodernizovat Váš domov, pak jsou designové výplně tou správnou volbou.

Všechny designové výplně mají bezpečnostní fólii a lze je použít pro posuvné a otevírací dveře skříní šatních i kuchyňských dvířek, stolových desek, barových pultů, obklady kuchyňské linky atd.

Nabízíme designové skleněné výplně v nejrůznějších podobách - dveřní výplně, výplně do kuchyňských dvířek, stolové desky, barové pulty, obklady kuchyňské linky a designové sklo

Nabízíme široký výběr fotografií a grafik z cca 11 miliónů motivů na www.fotolia.com nebo možnost použití vlastních fotek nebo jiných vlastních obrázků (požadavek na kvalitu min 300 dpi). Díky složitosti technologie výroby je výsledný efekt výrazně kvalitnější než u obdobných produktů dostupných na trhu a to zachováním věrnosti tvarů a barev.
Designové výplně Vám zaručí originalitu a příjemný vzhled interiéru.

Designové výplně ♦ Interiery-INDECO ♦ Živnůstka s.r.o.

U nás vše začíná konzultací. Zodpovíme všechny Vaše dotazy, a pokud si nejste jisti vhodným materiálem, nebo funkčním vzhledem, společně vybereme ideální řešení. Na konzultaci si sebou můžete přinést i vlastní podklady. V případě, že máte na skleněné designové výplně vyhrazené finanční prostředky, přizpůsobíme návrh řešení a cenovou nabídku vašim potřebám a cenovým možnostem. Po schválení návrhu můžeme začít se samotnou realizací.

Zakázky na designové výplně realizujeme v širokém okolí měst Mladá Boleslav, Jičín, Hradec Králové a Pardubice, ve kterých najdete také naše prodejní expozice.

GALERIE - DESIGNOVÉ VÝPLNĚ

Kontaktní informace

Živnůstka, s.r.o.


 Popovice 17 Jičín 506 01

IČO: 27508331
DIČ: CZ27508331


 Zavolejte nám nebo napište e-mail:

+420 777 340 066
+420 493 538 119
jicin@indeco.cz

 


Zaujala vás naše nabídka?

 


Přijďte a navštivte naše prodejny, kde Vás obslouží náš vyškolený prodejní personál, který Vám rád ochotně a s osobním přístupem poradí

made with love from Joomla.it
Živnůstka s.r.o. - INDECO CZ - netfirmy.czVestavěné skříně, skříně na míru - netfirmy.cz
 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.