Dětské pokoje

Dětské pokoje

Dětský pokoj musí splňovat mnoho požadavků, aby byl vhodný pro rozvoj a zdraví dítěte. Důležité je myslet na to, že děti rychle rostou, dospívají a jejich potřeby se neustále mění. Proto je nesmysl přizpůsobovat pokoj dítěti každé dva roky. Při výběru nábytku do dětského pokoje se musí postupovat uvážlivě.
Ideálním a nejlepším řešením je dětský pokoj na míru, který poroste s Vašimi dětmi.
Pro předškolní děti je potřeba dávat pozor na ostré hrany a dostatek prostoru pro hraní. Dětské pokoje pro předškolní děti jsou spíše jako herna, čím méně nábytku, tím lépe. Pro dětské pokoje předškoláků je ideální vestavěná skříň, kterou dítě využije i nadále do dospělosti. Při výběru dveřních výplní je důležité uvážit, že dřevěné výplně jsou snadněji udržovatelné, než sklo a zrcadlo.

Navrhujeme a dodáváme originální, kvalitní a bezpečný nábytek do dětských pokojů.

Dětský pokoj pro předškoláka je vhodné vybavit psacím stolem, který může dítě nejprve používat jen pro kreslení a později pro domácí úkoly. Mezi další důležité prvky pro dětské pokoje patří knihovna nebo úložné prostory a kvalitní postel.

Dětské pokojeDalší důležitou roli v dětském pokoji hraje barevnost nábytku i stěn. Barvy mají vliv na duševní vývoj a podporují rozvoj dítěte. Mnoho odborníků doporučuje pastelové odstíny barev. S barvami by se to ale nemělo přehánět. Doporučujeme vždy jednu hlavní barvu v kombinaci s maximálně dvěma doplňkovými barvami. Samozřejmě pokud si nebudete vědět rady s výběrem té správné barevné kombinace, rádi Vám pomůžeme a poradíme.
V případě realizace dětského nábytku na míru máme k dispozici velký výběr barevných variant a prakticky nejsme ve výběru barev omezeni.

Dětské pokoje ♦ Interiery-INDECO ♦ Živnůstka s.r.o.

U nás vše začíná konzultací. Zodpovíme všechny Vaše dotazy, a pokud si nejste jisti vhodným materiálem, nebo funkčním vzhledem, společně vybereme ideální řešení dětského pokoje na míru a zohledníme samozřejmě také použití nejvhodnějších materiálů. Na konzultaci si sebou můžete přinést i vlastní podklady, pro tvorbu vzhledu Vašeho dětského pokoje na příklad: obrázky, změřené prostory místnosti, kde bude Váš nový dětský pokoj na míru. Po konzultaci Vám zhotovíme 3D návrh pokoje pro lepší přehled s cenovým rozpočtem. V případě, že máte na dětský pokoj vyhrazené finanční prostředky, přizpůsobíme návrh řešení pokoje na míru a cenovou nabídku vašim potřebám a cenovým možnostem. 3D návrh pokoje lze upravovat, dle Vašich přání a požadavků. Po schválení 3D návrhu můžeme začít se samotnou realizací dětského pokoje. Po předchozí domluvě Vám dětský pokoj smontujeme/namontujeme a předáme.

Zakázky na dětské pokoje na míru realizujeme v širokém okolí měst Mladá Boleslav, Jičín, Hradec Králové a Pardubice, ve kterých najdete také naše prodejní expozice.

GALERIE - DĚTSKÉ POKOJE

Kontaktní informace

Živnůstka, s.r.o.


 Popovice 17 Jičín 506 01

IČO: 27508331
DIČ: CZ27508331


 Zavolejte nám nebo napište e-mail:

+420 777 340 066
+420 493 538 119
jicin@indeco.cz

 


Zaujala vás naše nabídka?

 


Přijďte a navštivte naše prodejny, kde Vás obslouží náš vyškolený prodejní personál, který Vám rád ochotně a s osobním přístupem poradí

made with love from Joomla.it
Živnůstka s.r.o. - INDECO CZ - netfirmy.czVestavěné skříně, skříně na míru - netfirmy.cz
 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.