Interiérové dveře

Interiérové dveře

Vnitřní/interiérové dveře hrají v interiéru výjimečnou roli. Nejenže zavírají místnost, ale také otevírají prostor pro jejich aranžování. Díky svým vytříbeným tvarům, zajímavým vzorům a rozmanitým barvám umožňují zvýraznit individuální atmosféru celého bytu. Design interiérových dveří je tvořen precizností a dokonalostí v každém detailu.
Nabízíme širokou škálu vnitřních, vchodových a technických dveří firmy POL-SKONE.
Dveře POL-SKONE jsou inspirovány požadavky svých zákazníků, proto nabízí velký výběr povrchových úprav s ozdobnými, nebo doplňkovými prvky. Interiérové dveře POL-SKONE uspokojí všechny typy zákazníků. Interiérové dveře POL-SKONE Vám elegantně a vkusně zařídí dům. Díky vytříbeným tvarům, elegantním vzorům a rozmanitému výběru barev, umožní vysoce zvýraznit atmosféru celého bytu

V nabídce máme širokou škálu vnitřních interiérových, vchodových a technických dveří firmy POL-SKONE.

Interiérové dveře dodáváme také v provedení posuvném, do stavebního pouzdra, nebo posuvné na zdi, mohou být dodávány i jako součást celé světlíkové stěny, nebo v provedení s bezfalcovou zárubní, i jako dveře lítací – kyvné. Při rekonstrukcích se uplatní zejména Interiérové dveře s obložkovou zárubní pro obklad kovové zárubně. Zde odpadá nutnost vybourávat staré ocelové zárubně.

Interiérové dveřeNaším cílem není pouze dodávat kvalitní interiérové dveře, ale zároveň poskytnout profesionální zákaznický servis – tj. zaměření stavebních otvorů, montáž interiérových dveří, jejich seřízení před předáním zákazníkům a záruční a pozáruční servis. Spolupracujeme s významnými interiérovými, bytovými architekty a designéry. Našimi cílovými zákazníky jsou jednotlivci, kteří staví rodinný dům, rekonstruují, nebo pouze chtějí změnit vzhled svého bytu.

Interiérové dveře ♦ Interiery-INDECO ♦ Živnůstka s.r.o.

U nás vše začíná konzultací. Zodpovíme všechny Vaše dotazy, a pokud si nejste jisti vhodným materiálem, nebo funkčním vzhledem, společně vybereme ideální řešení interiérových dveří a zohledníme samozřejmě také použití nejvhodnějších materiálů. Na konzultaci si sebou můžete přinést i vlastní podklady jako na příklad: obrázky interiérových dveří které se Vám líbí, změřené prostory místnosti, kde budou Vaše nové dveře. Po konzultaci Vám zhotovíme 3D návrh dveří pro lepší přehled s cenovým rozpočtem. V případě, že máte na dveře vyhrazené finanční prostředky, přizpůsobíme návrh řešení dveří a cenovou nabídku vašim potřebám a cenovým možnostem. Po schválení návrhu můžeme začít se samotnou realizací. Po předchozí domluvě Vám dveře přijedeme namontovat, seřídit a předat.

Zakázky na interiérové dveře realizujeme v širokém okolí měst Mladá Boleslav, Jičín, Hradec Králové a Pardubice, ve kterých najdete také naše prodejní expozice.

GALERIE - INTERIÉROVÉ DVEŘE

Kontaktní informace

Živnůstka, s.r.o.


 Popovice 17 Jičín 506 01

IČO: 27508331
DIČ: CZ27508331


 Zavolejte nám nebo napište e-mail:

+420 777 340 066
+420 493 538 119
jicin@indeco.cz

 


Zaujala vás naše nabídka?

 


Přijďte a navštivte naše prodejny, kde Vás obslouží náš vyškolený prodejní personál, který Vám rád ochotně a s osobním přístupem poradí

made with love from Joomla.it
Živnůstka s.r.o. - INDECO CZ - netfirmy.czVestavěné skříně, skříně na míru - netfirmy.cz
 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.