Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Výhodou kancelářského nábytku na míru je jeho účelnost. Můžete si vybrat nábytek přesně pro Vaši kancelář s ohledem na prostor i využití kanceláře. Kancelářský nábytek je vysoce variabilní, plně se přizpůsobí Vašim potřebám a vy si tak vytvoříte kancelář, s dostatkem úložného místa a reprezentativním vzhledem.
Jak Vaše kancelář, tak Vaše domácí pracovna si zaslouží kvalitní kancelářský nábytek.
Na kvalitním pracovním stole na míru se vám bude výborně pracovat a seriózně vyhlížející nábytek přesvědčí Vaše zákazníky o nesporných kvalitách Vaší práce.

Kancelářský nábytek na míru vyrábíme přesně podle požadavků klienta s ohledem na efektivní využití kancelářských prostor a osobní styl každého zákazníka.

Mezi nabídku kancelářského vybavení patří stoly v různém tvarovém i materiálovém provedení, police, zásuvkové díly, počítačové stolky a skříně s různými typy otevírání a různými typy dvířek. Zajímavé je samozřejmě i dřevěné obložení, které může být realizované v široké škále různých odstínů, nejčastěji v provedení z obkladových palubek.

Kancelářský nábytekPři výběru kancelářského stolu se jeho velikost, hloubka a vzhled odvíjí podle toho, k čemu má kancelářský stůl sloužit. Zda potřebujete stůl pro jednoho pracovníka, pro více osob s výpočetní technikou, nebo reprezentativní stůl pro obchodní jednání.
Potřebujete mít některé věci neustále při sobě, ale zároveň chcete, aby byl Váš stůl uklizený? Stačí namontovat na stůl nástavbu a získáte dodatečné místo pro spoustu věcí, které budou pod nástavbou skryty před případnými hosty.
V kanceláři využijete také skříně jak na dokumenty, tak i na svrchní oděv. Kombinací různých typů dveří i zásuvek, skříní policových nebo rohových a drobného doplňkového vybavení získáte kancelář pro každodenní použití.

Kancelářský nábytek ♦ Interiery-INDECO ♦ Živnůstka s.r.o.

U nás vše začíná konzultací. Zodpovíme všechny Vaše dotazy, a pokud si nejste jisti vhodným materiálem, nebo funkčním vzhledem, společně vybereme ideální řešení pro novou kancelář a zohledníme samozřejmě také použití nejvhodnějších materiálů. Na konzultaci si sebou můžete přinést i vlastní podklady, pro tvorbu vzhledu Vaší kanceláře na příklad: obrázky, změřené prostory místnosti kanceláře. Po konzultaci Vám zhotovíme 3D návrh kanceláře pro lepší přehled s cenovým rozpočtem. V případě, že máte na kancelářský nábytek vyhrazené finanční prostředky, přizpůsobíme návrh řešení a cenovou nabídku vašim potřebám a cenovým možnostem. 3D návrh kanceláře lze upravovat, dle Vašich přání a požadavků. Po schválení 3D návrhu můžeme začít se samotnou realizací kanceláře. Po předchozí domluvě Vám kancelářský nábytek smontujeme/namontujeme a předáme.

Zakázky na kancelářský nábytek na míru realizujeme v širokém okolí měst Mladá Boleslav, Jičín, Hradec Králové a Pardubice, ve kterých najdete také naše prodejní expozice.

GALERIE - KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK

Kontaktní informace

Živnůstka, s.r.o.


 Popovice 17 Jičín 506 01

IČO: 27508331
DIČ: CZ27508331


 Zavolejte nám nebo napište e-mail:

+420 777 340 066
+420 493 538 119
jicin@indeco.cz

 


Zaujala vás naše nabídka?

 


Přijďte a navštivte naše prodejny, kde Vás obslouží náš vyškolený prodejní personál, který Vám rád ochotně a s osobním přístupem poradí

made with love from Joomla.it
Živnůstka s.r.o. - INDECO CZ - netfirmy.czVestavěné skříně, skříně na míru - netfirmy.cz
 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.