Skříně na míru

Skříně na míru

Vestavěné skříně na míru mají největší výhodu v tom, že efektivně využijí prostor a můžou se přizpůsobit jakémukoliv interiéru, ať již designem nebo parametry skříně. Vestavěné skříně vyřeší atypické prostory, jako je skosený strop v podkroví, výklenky, výstupky a na rozdíl od běžných skříní využijeme i prostory pod stropem, za dveřmi apod.
Při výrobě skříní na míru využíváme nejnovější materiály, moderní barvy a řady doplňků.
Mají vaše místnosti složité tvary? To pro nás není překážkou! Skříně na míru dokonale zakomponujeme do jakékoliv místnosti. Skříně na míru lze umístit samostatně ve volném prostoru, případně jak už jsme zmínili jimi vyřešit architektonické nedostatky místností. Poziční dispozice umožňují skříně vestavět do výklenků, rozdělovat velké prostory, či skládat individuální tvary, čehož je hojně využíváno v podkrovních a netradičně řešených prostorech.

Číst dál...

Potisk nábytku Overface

Potisk nábytku Overface

Overface je nová technologie přímé apllikace grafických motivů pouze na povrch nábytkových dvířek Trachea a LTD desku Kronospan (dekor 500, povrch PE), která umožňuje dodat osobitou tvář každému bydlení. Díky neobyčejně pestré paletě mnoha různých motivů je možné využití v celém bytě či domě. Na výběr je nespočet přírodních, abstraktních, speciálních a tapetových motivů. Nechybí ani oblíbené dětské motivy, s jejichž pomocí můžete svým dětem vytvořit skutečně pohádkové zázemí ke snění, hrám, učení i odpočinku.
Overface je řešení jak rychle, levně a vkusně zútulnit místnosti v bytě či domě.
Pokud by nabízené motivy neodpovídali přesně Vaší představě nebo byste chtěli svoje bydlení mít opravdu originální, můžete zaslat svůj vlastní návrh a motiv Vám bude vyroben na zakázku.

Číst dál...

Obývací stěny

Obývací stěny

Obývací pokoj bývá nejvíce používanou místností v naší domácnosti. Schází se zde celá rodina a do obývacího pokoje zveme i své přátele a jiné návštěvy. Zařízení obývacího pokoje by proto mělo působit nejen moderně a prakticky, ale také reprezentativně.
Významným prvkem, který dotváří celkový vzhled obývacího pokoje jsou obývací stěny.
Výběr obývací stěny záleží hlavně na vkusu každého z nás. Při výběru obývací stěny je však potřeba zvážit, k čemu všemu nám má tento nábytek sloužit. Chceme vytvořit úložný prostor, knihovnu, nebo potřebujeme prostor hlavně pro televizor, DVD a jinou elektroniku?

Číst dál...

Návrhy interiérů

Návrhy interiérů

Pomůžeme Vám splnit si sen o dokonalém bydlení. Můžeme Vám navrhnout moderní design celého domu, místnosti, anebo veřejného interiéru.
Nabízíme kompletní návrh a realizaci interiérů - návrhy kuchyní, návrhy dětských pokojů, návrhy obývacích pokojů a další bytový design.
Pro pocit klidu, pohody a bezpečí je potřeba vytvořit příjemné prostředí domova. Návrhy interiérů musí splňovat veškeré Vaše požadavky. Moderní interiér není vždy jen hezký na oko, řeší také bezpečnost, kvalitu, ekonomiku, materiály, Vaše požadavky, životnost a eleganci. Interiéry jsou vždy řešeny podle funkčních zón. Specifičnost prostoru dodají světla, barvy, grafika a neobvyklé doplňky. S tím vším Vám můžeme pomoci při návrhu interiérů.

Číst dál...

Nábytek na míru

Nábytek na míru

Nepostradatelnou součástí interiéru jsou nábytkové sestavy do obývacího pokoje, dětského pokoje, předsíně nebo pracovny, pracovní stoly, komody, kontejnery, stoly, knihovny, postele, toaletní stolky, botníky, věšákové stěny nebo police do celého interiéru apod. Tyto prvky vyrábíme na míru z laminové dřevotřísky dle Vašeho přání.
Vše u nás můžete rozměrově a barevně sladit do harmonického celku.
Od nás získáte nábytek na míru odpovídající Vašim představám.
Navrhneme pro Vás nábytek na míru včetně 3D návrhu. Dokonalé zpracování a to nejlepší řešení pro každý i atypický prostor Vám vytvoří domov přesně dle Vašich představ. Nadstandardní odolnost a kvalita materiálů Vám zajistí spokojené bydlení po celé generace.

Číst dál...

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru

Kuchyně, které nabízíme, splňují nejvyšší soudobé požadavky na řešení prostoru, designu a výdrže opotřebení. Kuchyň je místnost, které je přikládaná velká důležitost a je to prostor, kde můžeme pohodlně připravit lahodná, výživná a chutná jídla a kde si příjemně posedíme.
Kuchyně na míru jsou vždy vyrobeny dle vašeho vkusu, stylu a hlavně dle praktičnosti.
Kuchyň může být samostatná nebo dispozičně spojená s obytnou částí domácnosti, nejčastěji s obývacím pokojem. Základem a hlavním prvkem kuchyně je kuchyňská linka, kterou tvoří pracovní deska, kuchyňské skříňky a samozřejmě dvířka těchto skříněk. Výslednou podobu kuchyně pak dotvoří vhodně zvolené kuchyňské dřezy a vodovodní baterie, vestavěné spotřebiče, kuchyňská madla a úchytky, případně i další doplňky do kuchyně.

Číst dál...

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Výhodou kancelářského nábytku na míru je jeho účelnost. Můžete si vybrat nábytek přesně pro Vaši kancelář s ohledem na prostor i využití kanceláře. Kancelářský nábytek je vysoce variabilní, plně se přizpůsobí Vašim potřebám a vy si tak vytvoříte kancelář, s dostatkem úložného místa a reprezentativním vzhledem.
Jak Vaše kancelář, tak Vaše domácí pracovna si zaslouží kvalitní kancelářský nábytek.
Na kvalitním pracovním stole na míru se vám bude výborně pracovat a seriózně vyhlížející nábytek přesvědčí Vaše zákazníky o nesporných kvalitách Vaší práce.

Číst dál...

Interiérové dveře

Interiérové dveře

Vnitřní/interiérové dveře hrají v interiéru výjimečnou roli. Nejenže zavírají místnost, ale také otevírají prostor pro jejich aranžování. Díky svým vytříbeným tvarům, zajímavým vzorům a rozmanitým barvám umožňují zvýraznit individuální atmosféru celého bytu. Design interiérových dveří je tvořen precizností a dokonalostí v každém detailu.
Nabízíme širokou škálu vnitřních, vchodových a technických dveří firmy POL-SKONE.
Dveře POL-SKONE jsou inspirovány požadavky svých zákazníků, proto nabízí velký výběr povrchových úprav s ozdobnými, nebo doplňkovými prvky. Interiérové dveře POL-SKONE uspokojí všechny typy zákazníků. Interiérové dveře POL-SKONE Vám elegantně a vkusně zařídí dům. Díky vytříbeným tvarům, elegantním vzorům a rozmanitému výběru barev, umožní vysoce zvýraznit atmosféru celého bytu

Číst dál...

Dětské pokoje

Dětské pokoje

Dětský pokoj musí splňovat mnoho požadavků, aby byl vhodný pro rozvoj a zdraví dítěte. Důležité je myslet na to, že děti rychle rostou, dospívají a jejich potřeby se neustále mění. Proto je nesmysl přizpůsobovat pokoj dítěti každé dva roky. Při výběru nábytku do dětského pokoje se musí postupovat uvážlivě.
Ideálním a nejlepším řešením je dětský pokoj na míru, který poroste s Vašimi dětmi.
Pro předškolní děti je potřeba dávat pozor na ostré hrany a dostatek prostoru pro hraní. Dětské pokoje pro předškolní děti jsou spíše jako herna, čím méně nábytku, tím lépe. Pro dětské pokoje předškoláků je ideální vestavěná skříň, kterou dítě využije i nadále do dospělosti. Při výběru dveřních výplní je důležité uvážit, že dřevěné výplně jsou snadněji udržovatelné, než sklo a zrcadlo.

Číst dál...

Kontaktní informace

Živnůstka, s.r.o.


 Popovice 17 Jičín 506 01

IČO: 27508331
DIČ: CZ27508331


 Zavolejte nám nebo napište e-mail:

+420 777 340 066
+420 493 538 119
jicin@indeco.cz

 


Zaujala vás naše nabídka?

 


Přijďte a navštivte naše prodejny, kde Vás obslouží náš vyškolený prodejní personál, který Vám rád ochotně a s osobním přístupem poradí

made with love from Joomla.it
Živnůstka s.r.o. - INDECO CZ - netfirmy.czVestavěné skříně, skříně na míru - netfirmy.cz
 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.