Návrhy interiérů

Návrhy interiérů

Pomůžeme Vám splnit si sen o dokonalém bydlení. Můžeme Vám navrhnout moderní design celého domu, místnosti, anebo veřejného interiéru.
Nabízíme kompletní návrh a realizaci interiérů - návrhy kuchyní, návrhy dětských pokojů, návrhy obývacích pokojů a další bytový design.
Pro pocit klidu, pohody a bezpečí je potřeba vytvořit příjemné prostředí domova. Návrhy interiérů musí splňovat veškeré Vaše požadavky. Moderní interiér není vždy jen hezký na oko, řeší také bezpečnost, kvalitu, ekonomiku, materiály, Vaše požadavky, životnost a eleganci. Interiéry jsou vždy řešeny podle funkčních zón. Specifičnost prostoru dodají světla, barvy, grafika a neobvyklé doplňky. S tím vším Vám můžeme pomoci při návrhu interiérů.

Naší specializací jsou kompletní návrhy interiérů a interiérový design pro kancelářské i bytové prostory

Při návrhu interiéru nejprve stanovíme charakter prostoru. Zjistíme, zda preferujete menší, uzavřené prostory poskytující více soukromí, nebo otevřené prostory. Další důležitý bod pro návrh interiéru je činnost vykonávaná v interiéru. Vše musí být funkčně přizpůsobené Vašim požadavkům.

Návrhy interiérůNávrhy interiérů mají svá pravidla, například pokud navrhujeme pracovnu, měla by být dostatečně osvětlena, barevně decentně laděna a materiálně nezatížena - odlesky, zvuky, vibrace atd. Při návrhu interiérů využíváme veškerý prostor, který je v daném bytě či budově k dispozici. Vytváříme komplexní a funkční prostor. Klademe důraz na to, aby byl interiér i za několik let stále moderní a sloužil k pohodlnému bydlení.

Návrhy interiérů ♦ Interiery-INDECO ♦ Živnůstka s.r.o.

U nás vše začíná konzultací. Zodpovíme všechny Vaše dotazy. Konzultace a poradenství probíhá telefonicky, emailem nebo osobně, dle Vašeho přání. Veškeré návrhy interiérů půdorysová i dispoziční řešíme ve 3D vizualizaci. 3D vizualizace lze upravovat. Při konzultaci řešíme barevné řešení, materiály, rozmístění nábytku, dveří a stěn. Je možné poskytnout pouze konzultace či vizualizace. Individuální přístup k zákazníkovi nám umožňuje uspokojovat i ty nejnáročnější zákazníky.

Zakázky na návrhy interiérů realizujeme v širokém okolí měst Mladá Boleslav, Jičín, Hradec Králové a Pardubice, ve kterých najdete také naše prodejní expozice.

GALERIE - NÁVRHY INTERIÉRŮ

Kontaktní informace

Živnůstka, s.r.o.


 Popovice 17 Jičín 506 01

IČO: 27508331
DIČ: CZ27508331


 Zavolejte nám nebo napište e-mail:

+420 777 340 066
+420 493 538 119
jicin@indeco.cz

 


Zaujala vás naše nabídka?

 


Přijďte a navštivte naše prodejny, kde Vás obslouží náš vyškolený prodejní personál, který Vám rád ochotně a s osobním přístupem poradí

made with love from Joomla.it
Živnůstka s.r.o. - INDECO CZ - netfirmy.czVestavěné skříně, skříně na míru - netfirmy.cz
 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.