Potisk nábytku Overface

Potisk nábytku Overface

Overface je nová technologie přímé apllikace grafických motivů pouze na povrch nábytkových dvířek Trachea a LTD desku Kronospan (dekor 500, povrch PE), která umožňuje dodat osobitou tvář každému bydlení. Díky neobyčejně pestré paletě mnoha různých motivů je možné využití v celém bytě či domě. Na výběr je nespočet přírodních, abstraktních, speciálních a tapetových motivů. Nechybí ani oblíbené dětské motivy, s jejichž pomocí můžete svým dětem vytvořit skutečně pohádkové zázemí ke snění, hrám, učení i odpočinku.
Overface je řešení jak rychle, levně a vkusně zútulnit místnosti v bytě či domě.
Pokud by nabízené motivy neodpovídali přesně Vaší představě nebo byste chtěli svoje bydlení mít opravdu originální, můžete zaslat svůj vlastní návrh a motiv Vám bude vyroben na zakázku.

Digitální potisk nábytku Overface ve fotorealistické kvalitě dokáže udělat z běžného kusu nábytku doslova umělecké dílo.

Potištěná nábytková dvířka jsou vhodná pro proměnu každého kusu interiérového nábytku, tedy do kuchyní, obývákových stěn, dětských a studentských pokojů, předsíňových stěn, vestavěných šatních skříní, ložnic a dokonce i koupelen.

Potisk nábytku OverfaceDíky technologii Overface můžete na dané čelní plochy nábytkových dvířek přenést jakýkoliv motiv. Overface přináší do světa bydlení jedinečné kombinace vzorů a motivů. Jistě oceníte i to, že tato technologie umožňuje motivy natahovat, zmenšovat, přebarvovat, prostě cokoli si jen budete přát. Na dvířkách můžete dokonce mít i vlastní fotografie… Můžete tak vašemu interiéru velice snadno a rychle dodat nezaměnitelný a jedinečný vzhled.

Potisk nábytku Overface ♦ Interiery-INDECO ♦ Živnůstka s.r.o.

U nás vše začíná konzultací. Zodpovíme všechny Vaše dotazy, a pokud si nejste jisti výběrem vhodného vzoru, společně vybereme ideální řešení. Na konzultaci si sebou můžete přinést i vlastní podklady, na příklad: obrázky, změřené velikosti a počty dvířek. Po konzultaci Vám zhotovíme 3D návrh potištěného nábytku pro lepší přehled s cenovým rozpočtem. V případě, že máte na potisk nábytku vyhrazené finanční prostředky, přizpůsobíme návrh řešení pokoje na míru a cenovou nabídku vašim potřebám a cenovým možnostem. 3D návrh pokoje lze upravovat, dle Vašich přání a požadavků. Po schválení 3D návrhu můžeme začít se samotnou realizací. Po předchozí domluvě Vám potištěná nábytková dvířka přijedeme namontovat a předat.

Zakázky na potisk nábytku Overface realizujeme v širokém okolí měst Mladá Boleslav, Jičín, Hradec Králové a Pardubice, ve kterých najdete také naše prodejní expozice.

GALERIE - POTISK NÁBYTKU OVERFACE

Kontaktní informace

Živnůstka, s.r.o.


 Popovice 17 Jičín 506 01

IČO: 27508331
DIČ: CZ27508331


 Zavolejte nám nebo napište e-mail:

+420 777 340 066
+420 493 538 119
jicin@indeco.cz

 


Zaujala vás naše nabídka?

 


Přijďte a navštivte naše prodejny, kde Vás obslouží náš vyškolený prodejní personál, který Vám rád ochotně a s osobním přístupem poradí

made with love from Joomla.it
Živnůstka s.r.o. - INDECO CZ - netfirmy.czVestavěné skříně, skříně na míru - netfirmy.cz
 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.