Vestavěné skříně do ložnice

Vestavěné skříně do ložnice

Ložnice neslouží jen pro spánek a relaxaci, ale také jako místo, kde uskladníte oblečení, ručníky, povlečení a další potřebné věci. Všechny tyto věci musí mít své místo a nesmí překážet v prostoru. Proto je nejvhodnějším řešením pořízení vestavěné skříně do ložnice.

Pokud nemáte samostatnou šatnu, kam byste své věci schovali před prachem a slunečními paprsky, pak je tou správnou volbou vestavěná skříně. Do vestavěných skříní se vejde více obsahu než do klasických skříní, navíc nenarušují tvar místnosti, nevytváří zbytečné kouty a výklenky a mohou místnost ozvláštnit zajímavým designem či zrcadly. Vnitřní prostor vestavěné skříně je přizpůsoben vašim požadavkům tak, abyste vše potřebné měli pohodlně na dosah ruky. Díky široké nabídce materiálů a dekorů přizpůsobíme vestavěnou skříň k vašemu interiéru.

Vestavné skříně do ložnice vyrábíme přesně podle požadavků klienta s ohledem na efektivní využití bytových prostor a osobní styl každého zákazníka.

Při konzultaci zjistíme, jakou máte představu a nároky na vestavěnou skříň. Pokud si nevíte rady, rádi Vám se vším poradíme. Pro vypracování 3D návrhu potřebujeme přesné rozměry, proto Vás navštíví náš pracovník a zaměří si veškeré prostory. Pro dosažení maximálně uspokojivého výsledku, je potřeba pracovat s vysokou přesností a prostor mít kvalitně zaměřený. Předejdeme tím následným komplikacím při montáži skříně na místě. Zaměření je otázkou několika málo minut a provádíme jej zdarma.

Nechte se inspirovat v naší fotogalerii skříní, kde naleznete ukázky některých z námi realizovaných vestavěných skříní, šatních systémů a dalších úložných prostor vhodných do ložnic.

Vestavěné skříně do ložnice ♦ Interiery-INDECO ♦ Živnůstka s.r.o.

U nás vše začíná konzultací. Zodpovíme všechny Vaše dotazy, a pokud si nejste jisti vhodným materiálem, nebo funkčním vzhledem, společně vybereme ideální řešení vestavěné skříně a zohledníme samozřejmě také použití nejvhodnějších materiálů. Na konzultaci si sebou můžete přinést i vlastní podklady, pro tvorbu vzhledu skříně například: obrázky, změřené prostory místnosti, kde bude Vaše vestavěná skříň. Po konzultaci Vám zhotovíme 3D návrh skříně pro lepší přehled s cenovým rozpočtem. V případě, že máte na skříň vyhrazené finanční prostředky, přizpůsobíme návrh řešení skříně na míru a cenovou nabídku vašim potřebám a cenovým možnostem. 3D návrh skříně lze upravovat, dle Vašich přání a požadavků. Po schválení 3D návrhu můžeme začít se samotnou realizací skříně. Po předchozí domluvě Vám skříň smontujeme/namontujeme a předáme.

Zakázky na vestavěné skříně do ložnice realizujeme v širokém okolí měst Mladá Boleslav, Jičín, Hradec Králové a Pardubice, ve kterých najdete také naše prodejní expozice.

GALERIE - VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ DO LOŽNICE

Kontaktní informace

Živnůstka, s.r.o.


 Popovice 17 Jičín 506 01

IČO: 27508331
DIČ: CZ27508331


 Zavolejte nám nebo napište e-mail:

+420 777 340 066
+420 493 538 119
jicin@indeco.cz

 


Zaujala vás naše nabídka?

 


Přijďte a navštivte naše prodejny, kde Vás obslouží náš vyškolený prodejní personál, který Vám rád ochotně a s osobním přístupem poradí

made with love from Joomla.it
Živnůstka s.r.o. - INDECO CZ - netfirmy.czVestavěné skříně, skříně na míru - netfirmy.cz
 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.