Vestavěné skříně do obývacího pokoje

Vestavěné skříně do obývacího pokoje

Obývací pokoj je důležitou částí každého domova. Nejen že v něm trávíme spoustu času s rodinou, ale také v něm přijímáme návštěvy. Neměli bychom zapomenout na to, že nás obývací pokoj reprezentuje. Proto by měl být nejen praktický, ale také dobře designově navržen. Abychom dostáli svým představám o pěkném obýváku a zároveň vytvořili dostatek místa pro všechny naše věci, jsou nelepším řešením vestavěné skříně.

Abychom se zároveň vypořádali s nějakým způsobem omezeným prostorem, dostáli svým představám o pěkném obýváku a zároveň vytvořili dostatek úložného prostoru pro všechny naše věci a knihy, je nejlepší investovat do vestavěného nábytku do obývacího pokoje.

Vestavné skříně do obývacího pokoje vyrábíme přesně podle požadavků klienta s ohledem na efektivní využití bytových prostor a osobní styl každého zákazníka.

Vestavěné skříně do obývacího pokoje patří k nejoblíbenějším typům vestavěných skříní. Plně využijí prostor, dispozice a nezabírají další prostor určený pro pohyb nebo pro jiný nábytek. Vestavěné skříně do obývacího pokoje se hodí do každého interiéru díky mnoha druhům materiálu a dekorů.

Úložný prostor vestavěné skříně je přizpůsoben na míru, aby se do něj pohodlně vešly všechny věci, například vysavač, sušák na prádlo, větší sportovní vybavení atd. Vestavěné skříně Vám nabídnou výrazně více úložného prostoru než klasické skříně. Obzvlášť v menších bytech nebo domech klademe důraz na praktické využití každého místa, tudíž nejlepším řešením jsou vestavěné skříně nejlépe s posuvnými dveřmi.

Vestavěné skříně do obývacího pokoje ♦ Interiery-INDECO ♦ Živnůstka s.r.o.

U nás vše začíná konzultací. Zodpovíme všechny Vaše dotazy, a pokud si nejste jisti vhodným materiálem, nebo funkčním vzhledem, společně vybereme ideální řešení vestavěné skříně a zohledníme samozřejmě také použití nejvhodnějších materiálů. Na konzultaci si sebou můžete přinést i vlastní podklady, pro tvorbu vzhledu skříně například: obrázky, změřené prostory místnosti, kde bude Vaše vestavěná skříň. Po konzultaci Vám zhotovíme 3D návrh skříně pro lepší přehled s cenovým rozpočtem. V případě, že máte na skříň vyhrazené finanční prostředky, přizpůsobíme návrh řešení skříně na míru a cenovou nabídku vašim potřebám a cenovým možnostem. 3D návrh skříně lze upravovat, dle Vašich přání a požadavků. Po schválení 3D návrhu můžeme začít se samotnou realizací skříně. Po předchozí domluvě Vám skříň smontujeme/namontujeme a předáme.

Zakázky na vestavěné skříně do obývacího pokoje realizujeme v širokém okolí měst Mladá Boleslav, Jičín, Hradec Králové a Pardubice, ve kterých najdete také naše prodejní expozice.

GALERIE - VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ DO OBÝVACÍHO POKOJE

Kontaktní informace

Živnůstka, s.r.o.


 Popovice 17 Jičín 506 01

IČO: 27508331
DIČ: CZ27508331


 Zavolejte nám nebo napište e-mail:

+420 777 340 066
+420 493 538 119
jicin@indeco.cz

 


Zaujala vás naše nabídka?

 


Přijďte a navštivte naše prodejny, kde Vás obslouží náš vyškolený prodejní personál, který Vám rád ochotně a s osobním přístupem poradí

made with love from Joomla.it
Živnůstka s.r.o. - INDECO CZ - netfirmy.czVestavěné skříně, skříně na míru - netfirmy.cz
 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.