Vestavěné skříně do podkroví

Vestavěné skříně do podkroví

Podkroví patří k nejhezčím částem domu. Většina lidí si bohužel myslí, že s podkrovím se špatně pracuje, kvůli zkoseným stropům. To ale není pravda, vestavěné skříně můžete umístit kamkoliv a právě do podkroví se vestavěné skříně hodí nejvíce, protože kopírují obrys místnosti. Vytvoříme z podkroví nejen krásný, ale i dokonale využitý prostor.

Vestavné skříně do podkroví vyrábíme přesně podle požadavků klienta s ohledem na efektivní využití bytových prostor a osobní styl každého zákazníka.

Vestavěné skříně využijí všechny skryté prostory podkroví k praktickému uskladnění věcí. Pokud jsou skříně doplněny o posuvné dveře, pak je ušetřen další prostor. Sešikmené vestavěné skříně mívají mnoho vnitřních šikmých prostorů, do těchto prostorů se hodí uložit měkké věci, například deky, peřiny, velké bundy a kabáty atd. Podkroví často působ tmavě, proto je dobré ho trochu prosvětlit pomocí vestavěné skříně, která opticky pokoj zesvětlí a zvětší. Doporučujeme použít světlé materiály, lesklé materiály nebo dveře se zrcadlem.

Vestavěné skříně do podkroví ♦ Interiery-INDECO ♦ Živnůstka s.r.o.

U nás vše začíná konzultací. Zodpovíme všechny Vaše dotazy, a pokud si nejste jisti vhodným materiálem, nebo funkčním vzhledem, společně vybereme ideální řešení vestavěné skříně a zohledníme samozřejmě také použití nejvhodnějších materiálů. Na konzultaci si sebou můžete přinést i vlastní podklady, pro tvorbu vzhledu skříně například: obrázky, změřené prostory místnosti, kde bude Vaše vestavěná skříň. Po konzultaci Vám zhotovíme 3D návrh skříně pro lepší přehled s cenovým rozpočtem. V případě, že máte na skříň vyhrazené finanční prostředky, přizpůsobíme návrh řešení skříně na míru a cenovou nabídku vašim potřebám a cenovým možnostem. 3D návrh skříně lze upravovat, dle Vašich přání a požadavků. Po schválení 3D návrhu můžeme začít se samotnou realizací skříně. Po předchozí domluvě Vám skříň smontujeme/namontujeme a předáme.

Zakázky na vestavěné skříně do podkroví realizujeme v širokém okolí měst Mladá Boleslav, Jičín, Hradec Králové a Pardubice, ve kterých najdete také naše prodejní expozice.

GALERIE - VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ DO PODKROVÍ

Kontaktní informace

Živnůstka, s.r.o.


 Popovice 17 Jičín 506 01

IČO: 27508331
DIČ: CZ27508331


 Zavolejte nám nebo napište e-mail:

+420 777 340 066
+420 493 538 119
jicin@indeco.cz

 


Zaujala vás naše nabídka?

 


Přijďte a navštivte naše prodejny, kde Vás obslouží náš vyškolený prodejní personál, který Vám rád ochotně a s osobním přístupem poradí

made with love from Joomla.it
Živnůstka s.r.o. - INDECO CZ - netfirmy.czVestavěné skříně, skříně na míru - netfirmy.cz
 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.