Vestavěné skříně do šatny

Vestavěné skříně do šatny

Šatny jsou stále oblíbenějším prostorem domů, vil i bytů. Mít doma svojí vlastní šatnu je snem snad každé ženy. Čím dál více lidí přemýšlí o vybudování samostatné šatny, která je více pohodlná a prostorná, než obyčejná skříň.

Aby byl co nejlépe využit prostor šatny, je nejlepším řešením vestavěná skříň do šatny. Vestavěné skříně nabízí mnoho úložného prostoru.

Vestavné skříně do šatny vyrábíme přesně podle požadavků klienta s ohledem na efektivní využití bytových prostor a osobní styl každého zákazníka.

Vnitřek vestavěné skříně lze přizpůsobit přesně dle Vašeho přání. Doplňky a příslušenství pro vestavěné skříně umožňují velmi efektivně využít vnitřní prostor pro ukládání. Nabízíme různé ukládací prvky a zařízení, které zlepšují uspořádání věcí a přispívají také k jejich rychlejší dostupnosti. Tedy můžeme vytvořit police, šuplíky, regály, závěsné programy na kalhoty, košile či kravaty atd.

Je skutečné potěšení nahlédnout do vnitřního uspořádání vestavěné skříně s individuálně navrženým úložným systémem a s vhodnými doplňky. Výška zásuvek a polic je přizpůsobena konkrétním potřebám. Vestavěné skříně do šatny musí především odpovídat Vašim představám. Samostatná uzavřená šatna by měla být dobře osvětlena. Vše je variabilní a záleží pouze na Vás, jaké máte představy a pokud ještě žádné nemáte, rádi Vám se vším poradíme.

Vestavěné skříně do šatny ♦ Interiery-INDECO ♦ Živnůstka s.r.o.

U nás vše začíná konzultací. Zodpovíme všechny Vaše dotazy, a pokud si nejste jisti vhodným materiálem, nebo funkčním vzhledem, společně vybereme ideální řešení vestavěné skříně a zohledníme samozřejmě také použití nejvhodnějších materiálů. Na konzultaci si sebou můžete přinést i vlastní podklady, pro tvorbu vzhledu skříně například: obrázky, změřené prostory místnosti, kde bude Vaše vestavěná skříň. Po konzultaci Vám zhotovíme 3D návrh skříně pro lepší přehled s cenovým rozpočtem. V případě, že máte na skříň vyhrazené finanční prostředky, přizpůsobíme návrh řešení skříně na míru a cenovou nabídku vašim potřebám a cenovým možnostem. 3D návrh skříně lze upravovat, dle Vašich přání a požadavků. Po schválení 3D návrhu můžeme začít se samotnou realizací skříně. Po předchozí domluvě Vám skříň smontujeme/namontujeme a předáme.

Zakázky na vestavěné skříně do obývacího pokoje realizujeme v širokém okolí měst Mladá Boleslav, Jičín, Hradec Králové a Pardubice, ve kterých najdete také naše prodejní expozice.

GALERIE - VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ DO ŠATNY

Kontaktní informace

Živnůstka, s.r.o.


 Popovice 17 Jičín 506 01

IČO: 27508331
DIČ: CZ27508331


 Zavolejte nám nebo napište e-mail:

+420 777 340 066
+420 493 538 119
jicin@indeco.cz

 


Zaujala vás naše nabídka?

 


Přijďte a navštivte naše prodejny, kde Vás obslouží náš vyškolený prodejní personál, který Vám rád ochotně a s osobním přístupem poradí

made with love from Joomla.it
Živnůstka s.r.o. - INDECO CZ - netfirmy.czVestavěné skříně, skříně na míru - netfirmy.cz
 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.